Beveren (Leie)
1 alleenstaande woning
Koning Albertstraat, 8791 Beveren (Leie)
€ 554.708 incl. kosten
- Rustig en groen wonen, vlak bij het bruisende stadsleven.
- Ruime vrijstaande woning met een woonoppervlak van meer dan 170 m2.
- Energiezuinige thuis met keuze voor hedendaagse en duurzame materialen.
Meer weten over dit project?

Stel een vraag aan Audry en Arne of maak een afspraak
0800 30 103
Woningen in dit nieuwbouwproject
- Strakke, vrijstaande woning met een uitgestrekte, zonnige tuin.
- Doordachte indeling met oog voor zowel privacy als een ruimtelijk gevoel.
- Mooi uitzicht op de tuin vanuit de keuken met eethoek en zitkamer, 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Meer info vind je in onze gratis online projectbrochure »
Wil je meer weten over deze nieuwbouwwoningen?
Aarzel niet om onze bouwadviseurs te contacteren »

Laatste lot
Te koop
Beveren-Leie - Koning Albertstraat
122
€ 554.708 incl. kosten
Lijkt dit lot 122 in Beveren (Leie) iets voor jou?

- Grondoppervlakte: 845 m2
- Bewoonbare oppervlakte: 174 m2
- Type: Open
- Slaapkamers: 4
- E-peil: 28
- EpC-Waarde: 28
Meer weten over dit project?
Ontdek de buurt
- In Beveren-Leie woon je rustig en toch centraal tussen de meest dynamische steden van West-Vlaanderen: Kortrijk en Waregem.
- Ga heerlijk fietsen of wandelen langs de boorden van de Leie, of trek naar de Zavelput en ontdek de wonderlijke wereld van de natuur.
- Trek naar Waregem en vul jouw vrije middag met shoppen, wandelen of lekker eten.
We vertrekken vanuit een optimaal ontwerp
Keuze en advies in onze eigen toonzaal

Investeren in vastgoed met Groep Huyzentruyt
-
Het nettorendement
Groep Huyzentruyt is specialist in betaalbare en energiezuinige projecten die garant staan voor kwalitatieve huurders mét een mooi rendement. Wij berekenen onze rendementen steeds op 11 maanden. Zonder dat we uitgaan van meerwaarde of specifieke hefbomen. Zo zijn er geen addertjes onder het gras!
-
Verhuurklaar, verhuren maar!
Wij engageren ons door het aanbrengen van een eerste huurder in samenwerking met een lokale makelaar of rentmeester. Wat doe je zelf? Het contract tekenen met je kandidaat-huurder en je bankrekening in de gaten houden.
-
Eén jaar huurgarantie
Wanneer je met ons investeert in vastgoed dan kan je ook kiezen voor een formule met huurgarantie gedurende het eerste jaar. Deze formule wordt aangeboden bij volledig afgewerkte en dus verhuurklare woningen en appartementen. Hiermee ontvang je elke maand een vast huurbedrag en ben je zeker van een stabiel rendement. Duurt de zoektocht naar een geschikte huurder iets langer, dan nog zijn de huurinkomsten gegarandeerd. Informeer naar onze voorwaarden.
-
Totaalafwerking mogelijk
Waar anderen stoppen gaan wij vrijblijvend nog een stap verder! We bieden de mogelijkheid aan om zorgeloos te genieten van de juiste, stabiele vastgoedinvestering. Van lichtarmaturen tot een aangelegde tuin, wij zorgen voor alles en nemen alle keuzestress weg. Kortom, verhuurklare woningen en appartementen. Bij nieuwbouw ben je ook nog eens extra gerust door de 10 jarige aansprakelijkheid.
Een vraag of een afspraak?
Aarzel niet ons te contacteren!
Vul hieronder jouw gegevens in. We proberen jouw vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.
Stel een vraag aan Audry en Arne of maak een afspraak:
(Op werkdagen van 08u00 tot 20u00. Tijdens het weekend van 09u00 tot 17u00)
0800 30 103